Haberler

LÜKSÜN YENİ ADRESİ MAÇKA

Estetik, Tasarım, Sanat ve Lüks artık Maçka’da bir bütün sunuyor. Sizi, uzun zamandır aradığınız buluşma noktamızda, koleksiyonlarımız ile yeni butiklerimize bekliyoruz.

Tektaş Saatçilik ve Mücevher Grubu olarak, lüksün en önemli isimlerini konsept mağazaları ile Maçka’da bir araya getiriyoruz. Markaların en son koleksiyonlarıyla, mücevher ve saat sanatının sınırlı üretilmiş modellerinin buluştuğu butikler ile dünya çapında lüks mağazalarla yarışma iddiasındayız.

Tektaş Saatçilik ve Mücevher grubu olarak sektörün dünyaca bilinen markalarının temsilciğini 30 seneyi aşkın bir süredir üstlenmeye devam ediyoruz. Markalarımızın önde gelenleri arasında; Patek Philippe, Audemars Piguet, Chopard, Gucci, Caran d’Ache ve SwissKubik yer alıyor. Temsil ettiğimiz tüm isimlerin Paris, Cenevre, Londra, New York, Hong Kong, Tokyo merkezleri ile aynı anda aynı saat ve mücevher koleksiyonlarını sizlerle buluşturmak değişmeyen önceliklerimiz arasında.

Son girişimlerimizden olan Maçka’daki yeni butiklerimiz ise ürünlerimizle buluşabileceğiniz en taze adresimiz. Nişantaşı’nın gözdesi Maçka, artık lüksün büyülü dünyasının müdavimleri olan saat ve mücevher meraklılarını Mim Kemal Öke Caddesi’nde buluşturuyor. Londra Knightbridge ve Paris Avenue Montaigne bölgesini hatırlatan ihtişam, kentin en güzel semtinde çıtayı adeta sizler için yukarı çekmekle yükümlü . ‘’Peki bu adreste kimler var?’’ dediğinizi duyar gibiyiz; saat dünyasının yapı taşı olan 1839’dan günümüze geçen serüveni aktaran İsviçre kökenli saat markası Patek Philippe, en özel ve seçkin koleksiyonları ile Chopard ve Audemars Piguet İstanbul’un en özel lokasyonunda sizlerle buluşuyor.